fbpx
KanapisKanapis

Pranie tapicerki samochodowej Oświęcim …


W majowy, ciepły poniedziałek, wracając z Oświęcimia (w miejscowości, w której wykonywałyśmy usługę czyszczenie kanapy) odebrałyśmy telefon zdesperowanego Pana, który potrzebował wyczyścić tapicerkę samochodu jeszcze w tym samym dniu i w dodatku maksymalnie do godziny oraz odebrać wyczyszczone auto zaraz po wykonanej usłudze, ponieważ wieczorem wyjeżdżał za granicę a jeszcze przed podróżą miał kilka spraw do załatwienia i nie  mógł długo czekać…

Na szczęście udało przesunąć się kolejne zlecenie, na które wybierałyśmy się do Zatora a mianowicie na czyszczenie narożnika i dwóch foteli.

Zaraz po przyjeździe klienta w pocie czoła zabrałyśmy się za pranie tapicerki samochodowej, przywróciłyśmy ją do życia w 1,5 godziny! Wszelkie zabrudzenia, plamy zniknęły, na nowo zapachniało świeżością w aucie.

Po zakończonym zleceniu, na fotel założyłyśmy ochronny pokrowiec, który umożliwił klientowi odjechać zaraz po wykonanej usłudze. A my? wyruszyłyśmy na kolejne wyzwanie do Zatora.

Iwona
O Iwona
Specjalista w czyszczeniu mebli tapicerowanych, tapicerki samochodowej oraz dywanów, wykładzin i chodników. Króciutko o sobie: nie jestem nieomylna, nie jestem czarodziejem, ale na każdym kroku staram się być profesjonalistką!
 

Umów wizytę

Uzupełnij formularz i umów się na dogodny dla Ciebie termin

Obszar działania

Alwernia, Andrychów, Bielsko-Biała, Bieruń, Brzeszcze, Chełmek, Chrzanów, Czechowice-Dziedzice, Jaworzno, Katowice, Kęty, Lędziny, Mysłowice, Libiąż, Oświęcim, Pszczyna, Sosnowiec, Spytkowice, Trzebinia, Tychy, Wadowice, Wilamowice, Zator.

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji!