Pranie tapicerki Tychy

Pranie tapicerki meblowej materiałowej

Meble tapicerowane są ważnym elementem wyposażenia domu. W dużym stopniu decydują o wyglądzie i estetyce wnętrza. Niestety wskutek codziennej eksploatacji tapicerki narażamy je na wiele zabrudzeń. Po pewnym czasie meble tracą swój pierwotny kolor a w między czasie pojawiające się na niej dodatkowe zabrudzenia (plamy) spowodują, iż trudno będzie je usunąć domowymi sposobami. Pranie tapicerki przywróci im dawny wygląd.

Pranie dywanów i czyszczenie wykładzin

Aby dywany i wykładziny jak najdłużej zachowały swoją urodę oraz właściwości trzeba zadbać o ich codzienną pielęgnację, a przynajmniej raz w roku (w warunkach domowych) trzeba zająć się gruntownym ich wyczyszczeniem i praniem. Oczywiście w przypadku, gdy w domu zamieszkują zwierzęta bądź często bawiące się na dywanie dzieci wskazane jest częstsze czyszczenie i pranie dywanów. Dla firmy pranie wykładzin zalecamy minimum 2 razy w roku.

Pranie tapicerki samochodowej

Tapicerka samochodowa narażona jest na różnego rodzaju zanieczyszczenia (napoje, żywność, błoto, sól drogowa, kurz czy pot). Utrzymanie tapicerki samochodu w nienagannej czystości to duże wyzwaniem, ale im dłużej brud będzie gromadzić się w tapicerce samochodu, tym trudniej będzie je potem usunąć. Regularne pranie tapicerki samochodowej ma znaczenie dla naszego zdrowia, estetyki oraz spowalnia zużycie się obić wpływając na wartość auta – warto więc zadbać o nią. Pranie tapicerki samochodowej dodatkowo zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.

Czyszczenie mebli skórzanych

Meble skórzane podobnie zresztą jak nasza skóra, wymagają odpowiedniej pielęgnacji, aby zachować piękny wygląd przez wiele lat. Dlatego tapicerka skórzana Twoich mebli wymaga specjalnego traktowania, użycia najlepszych preparatów do czyszczenia tapicerki oraz fachowej wiedzy, a to nieodłączne elementy naszej pracy. Na czyszczenie tapicerki skórzanej składa się również jej konserwacja.

Pranie materacy, czyszczenie

Często nie zdajemy sobie sprawy, z tego, jakie zagrożenia czekają na nas w materacach, ponieważ ich nie dostrzegamy gołym okiem.

Pranie materacy to czynność, którą powinniśmy ze szczególną uwagą wykonywać stosunkowo jak najczęściej. W końcu ok 25-33% naszego życia – to sen. Należy zdać sobie sprawę, iż spanie na czystym materacu korzystnie wpłynie na nasze samopoczucie oraz możemy być pewni, że będziemy lepiej się wysypiać.

Ozonowanie pomieszczeń i samochodów

Ozonowanie to doskonała i ekologiczna metoda, która nie tylko zdezynfekuje dom, auto czy mieszkanie, w którym przebywasz, ale pozwoli Ci pozbyć się wszelkich nieprzyjemnych zapachów z Twojego otoczenia.

Używamy bezpiecznych środków czyszczących

Środki czyszczące, którymi dysponujemy spełniają najwyższe standardy oceny bezpieczeństwa i wpływu na środowisko.

Są zgodne z regulacją (REACH Chemical Regulations) oraz spełniają wymagania biodegradowalności.

Referencje

Voltar System, Tychy

Opinie

Grażyna, Tychy

“Skorzystałam z usługi czyszczenia narożnika, który był mocno zabrudzony. Panie przyjechały do mnie z całą torbą środków. Po czyszczeniu narożnik wyglądał jak nowy! Plamy zniknęły! Naprawdę polecam!”

Realizacje