fbpx
KanapisKanapis

Ozonowanie

Ozonowanie to doskonała i ekologiczna metoda, która nie tylko zdezynfekuje dom, auto czy mieszkanie, w którym przebywasz, ale pozwoli Ci pozbyć się wszelkich nieprzyjemnych zapachów z Twojego otoczenia.

Ofertę kierujemy do:

  • Osób prywatnych – gdy chcesz usunąć brzydkie zapachy w domu (np. dym tytoniowy, farby, stęchlizny) oraz nadmiar bakterii, wirusów, zarodników grzybów, pleśni, roztoczy, alergenów oraz szkodników itp.
  • Firm i przedsiębiorstw – skuteczna sterylizacja pomieszczeń, ale również całkowite usunięcie pleśni i grzybów np. w hotelarstwie, gabinetach kosmetycznych, fryzjerskich, centrów spa, gabinetów masażu. W restauracji, barach czy smażalni pozwala skutecznie usunąć niemiłe i niepożądane zapachy. Ozonowanie szkół i przedszkoli jest równie bardzo ważne, a szczególnie w okresie wzmożonych zachorowań. Ozon usunie wszystkie bakterie i wirusy dzięki czemu szanse na zachorowanie dzieci przez przenoszone w powietrzu bakterie i wirusy ulegną znacznemu zmniejszeniu. Systematyczne stosowanie naszego urządzenia zapobiega także infekcjom i zakażeniom w szpitalach, przychodniach, salach operacyjnych, gabinetach zabiegowych, stomatologicznych, w korytarzach. Ozonowanie ciężarówek, autokarów, autobusów, taksówek i innych pojazdów usunie z nich wszelkie uciążliwe zapachy z wnętrza oraz zdezynfekuje przewody wentylacyjne i przestrzeń ładunkową.

Ozon można stosować praktycznie w każdej dziedzinie ludzkiego życia, może nam to zaoszczędzić dużo czasu, jak i pieniędzy wydanych na różne środki, które teoretycznie miałyby pomóc usunąć przykry zapach, bakterie itd. Gdy usuniemy bakterie, roztocza których człowiek nie może dostrzec gołym okiem, zdecydowanie poprawi się Nasze samopoczucie, a nawet zdrowie.

Musimy pamiętać jednak, że w dużym stężeniu ozon może on działać drażniąco na drogi oddechowe i błony śluzowe. Właśnie dlatego ważne jest zachowanie umiaru i nie wdychanie go w czystej postaci. To, co odróżnia go od tlenu, którym oddychamy, to budowa cząsteczek. W przypadku ozonu składa się ona z trzech atomów tlenu, a nie z dwóch, jak ma to miejsce w przypadku O2. Ozon dość szybko przekształca się w obojętną, dwuatomową odmianę, przez co nie stanowi zagrożenia dla środowiska. Proces ten trwa około 30 minut, dlatego po każdorazowym ozonowaniu wnętrza pojazdu (czy też pomieszczeń w domu) konieczne jest dokładne wietrzenie.

Jeśli zależy Ci na zdrowiu i codziennym uśmiechu Twoim i swoich najbliższych to zachęcam do skorzystania z oferty naszej firmy.

 

Umów wizytę

Uzupełnij formularz i umów się na dogodny dla Ciebie termin

Obszar działania

Alwernia, Andrychów, Bielsko-Biała, Bieruń, Brzeszcze, Chełmek, Chrzanów, Czechowice-Dziedzice, Jaworzno, Katowice, Kęty, Lędziny, Mysłowice, Libiąż, Oświęcim, Pszczyna, Sosnowiec, Spytkowice, Trzebinia, Tychy, Wadowice, Wilamowice, Zator.

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji!