fbpx
KanapisKanapis

Czyszczenie wykładziny Bieruń


Czyszczenie wykładziny Bieruń

Lipiec sprzyja intensywnym porządkom w domach oraz mieszkaniach, jednak tym razem wezwała nas klientka z nietypowym zadaniem, a mianowicie czyszczenie wykładziny (półrocznej), która zsikana była przez małego pieska. Piesek tak bardzo ulubił sobie wykładzinę (typu shaggy), że zamiast poprosić o spacerek wykorzystywał miłą, puszystą powierzchnię na ‘załatwienie swoich potrzeb’, w dodatku wykładzina była koloru jasnego beżu.

Wyczyściłyśmy starannie całą powierzchnię wykładziny i ku zdziwieniu klientów, po pół roku użytkowania wykładzina na nowo odzyskała swój jasny, bardziej wyraźniejszy kolor beżu!

Warto jasne tapicerki oraz dywany czy wykładziny częściej poddawać profesjonalnym czyszczeniom, w przeciwnym przypadku po dłuższym czasie eksploatacji bez profesjonalnego prania mocnego zabrudzenia – nawet po starannym czyszczeniu przez profesjonalną firmę – niestety pozostanie kolor szary…

Iwona
O Iwona
Specjalista w czyszczeniu mebli tapicerowanych, tapicerki samochodowej oraz dywanów, wykładzin i chodników. Króciutko o sobie: nie jestem nieomylna, nie jestem czarodziejem, ale na każdym kroku staram się być profesjonalistką!
 

Umów wizytę

Uzupełnij formularz i umów się na dogodny dla Ciebie termin

Obszar działania

Alwernia, Andrychów, Bielsko-Biała, Bieruń, Brzeszcze, Chełmek, Chrzanów, Czechowice-Dziedzice, Jaworzno, Katowice, Kęty, Lędziny, Mysłowice, Libiąż, Oświęcim, Pszczyna, Sosnowiec, Spytkowice, Trzebinia, Tychy, Wadowice, Wilamowice, Zator.

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji!