fbpx
KanapisKanapis

Czyszczenie tapicerki samochodowej Oświęcim – jasna tapicerka to wyzwanie!


Czyszczenie tapicerki samochodowej Oświęcim W TRAKCIE

Pierwszy dzień sierpnia rozpoczęłyśmy od nie łatwego zadania, a mianowicie pranie tapicerki samochodowej koloru jasnego beżu.

W ciepłe dni coraz więcej osób decyduje się na całościowe czyszczenie tapicerki samochodowej.

Zdając sobie sprawę, że będzie to dość wymagające zlecenie, nie czekając ani chwili przystąpiłyśmy do podziału zadań. W trakcie pracy okazało się, że największym wyzwaniem było czyszczenie foteli.

Jasna tapicerka samochodowa czyszczona była po raz pierwszy i niestety straciła swój piękny wygląd, w dodatku samochód typu cabrio narażony był na większą ilość zabrudzeń, tapicerka zamiast jasnego beżu była szara, przyciemniała.

W trakcie czyszczenia gołym okiem widać było jak znikają zabrudzenia. Całą tapicerkę wyczyściłyśmy w około 2 godziny, ale na nowo przejaśniała i wyglądała jak nowa!

Klient był zachwycony rezultatem naszej pracy, zapowiedział, że za rok znowu skorzysta w naszej usługi.

Iwona
O Iwona
Specjalista w czyszczeniu mebli tapicerowanych, tapicerki samochodowej oraz dywanów, wykładzin i chodników. Króciutko o sobie: nie jestem nieomylna, nie jestem czarodziejem, ale na każdym kroku staram się być profesjonalistką!
 

Umów wizytę

Uzupełnij formularz i umów się na dogodny dla Ciebie termin

Obszar działania

Alwernia, Andrychów, Bielsko-Biała, Bieruń, Brzeszcze, Chełmek, Chrzanów, Czechowice-Dziedzice, Jaworzno, Katowice, Kęty, Lędziny, Mysłowice, Libiąż, Oświęcim, Pszczyna, Sosnowiec, Spytkowice, Trzebinia, Tychy, Wadowice, Wilamowice, Zator.

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji!