fbpx
KanapisKanapis

Czyszczenie tapicerki Zator


Czyszczenie tapicerki Zator W TRAKCIE

W słoneczne lipcowe popołudnie wyruszyłyśmy do Zatora na ostatnie zlecenie tego dnia.  Tematem zlecenia było czyszczenie tapicerki a dokładniej pranie 8 krzeseł oraz czyszczenie wykładziny w gabinecie dentystycznym.

Czyszczenie krzeseł stało się nie lada wyzwania dla naszej firmy, gdzie stanęliśmy „twarzą w materiał” z  ośmioma, wyraźnie wyeksploatowanymi meblami do siedzenia oraz dość mocno zabrudzoną wykładziną, która stała się równie prawdziwym wyzwaniem dla naszego sprzętu.

Usuwanie brudu z wykładziny rozpoczęliśmy od bardzo dokładnego odkurzania. Następnie nałożyliśmy na materiał specjalistyczny środek na rozpuszczania brudu i z wyczuciem wtarliśmy go we włókna materiału. Następnie przeszliśmy do płukania ekstrakcyjnego. Z krzesłami poszło mam równie sprawnie. Klientka z niedowierzaniem patrzyła na czyszczoną w trakcie tapicerkę krzeseł, która zaczęła wyglądać jak nowa. Całość pracy zajęła nam ponad 2 godziny.

Sukcesem zakończyło się czyszczenie tapicerki. Zator odwiedzimy na pewno jeszcze nie raz.

Iwona
O Iwona
Specjalista w czyszczeniu mebli tapicerowanych, tapicerki samochodowej oraz dywanów, wykładzin i chodników. Króciutko o sobie: nie jestem nieomylna, nie jestem czarodziejem, ale na każdym kroku staram się być profesjonalistką!
 

Umów wizytę

Uzupełnij formularz i umów się na dogodny dla Ciebie termin

Obszar działania

Alwernia, Andrychów, Bielsko-Biała, Bieruń, Brzeszcze, Chełmek, Chrzanów, Czechowice-Dziedzice, Jaworzno, Katowice, Kęty, Lędziny, Mysłowice, Libiąż, Oświęcim, Pszczyna, Sosnowiec, Spytkowice, Trzebinia, Tychy, Wadowice, Wilamowice, Zator.

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji!