fbpx
KanapisKanapis

Czyszczenie dywanów Kęty


Czyszczenie dywanów Kęty W TRAKCIE

W ciepły, słoneczny lipcowy poranek wyruszyłyśmy na zlecenie do Kęt. Tematem naszego zadania było tym razem czyszczenie dywanów.

Klientka chciała je odświeżyć, gdyż miała remont klatki schodowej i jak to przy remontach bywa wszystkie zabrudzenia: pył i kurz znalazły się na dywanach.

Po specjalistycznym, dokładnym odkurzeniu naszymi odkurzaczami kolumnowymi spryskałyśmy powierzchnie dywanów naszym niezawodnym środkiem na rozpuszczenie brudu. Po odczekaniu zalecanego czasu ok.5-10 min wtarłyśmy go jeszcze głębiej we włókna dywanu. Następnie czekały już w gotowości maszyny piorące, które wypłukały cały rozpuszczony brud z włókien, zostawiając całkiem nowe oblicze dywanów – na czym klientce bardzo zależało!

Na koniec spryskałyśmy dywany nowym zapachem letnim, o delikatnym zapachu japońskich wanilii i słodkich migdałów!, który na długi czas pozostaje na wyczyszczonej powierzchni. Dodatkowo eliminuje on uporczywe, nieprzyjemne zapachy w otoczeniu, pozostawiając przyjemny i długotrwały zapach na długi, długi czas…

Zadowolone z dobrze wykonanej pracy udałyśmy się na kolejny zlecenie: czyszczenie tapicerki meblowej i pranie dywanów Kozy.

Iwona
O Iwona
Specjalista w czyszczeniu mebli tapicerowanych, tapicerki samochodowej oraz dywanów, wykładzin i chodników. Króciutko o sobie: nie jestem nieomylna, nie jestem czarodziejem, ale na każdym kroku staram się być profesjonalistką!
 

Umów wizytę

Uzupełnij formularz i umów się na dogodny dla Ciebie termin

Obszar działania

Alwernia, Andrychów, Bielsko-Biała, Bieruń, Brzeszcze, Chełmek, Chrzanów, Czechowice-Dziedzice, Jaworzno, Katowice, Kęty, Lędziny, Mysłowice, Libiąż, Oświęcim, Pszczyna, Sosnowiec, Spytkowice, Trzebinia, Tychy, Wadowice, Wilamowice, Zator.

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji!