fbpx
KanapisKanapis

Czyszczenie tapicerki meblowej Tychy


Kolejnym naszym zleceniem było pranie kanapy, 2 foteli, 4 krzeseł oraz czyszczenie 15 dywaników na schodach w domu u klientki w miejscowości Tychy.

5-cio letnia kanapa, od której rozpoczęłyśmy pracę, czyszczona była po raz pierwszy i wymagała podwójnego czyszczenia, czyli naniesienia środka do rozpuszczania brudu, wtarcia go szczotkami oraz ekstrakcyjnego płukania. Brud wniknął już dość głęboko we włókna tkaniny, ale bezwzględnym okazał się nasz odkurzacz ekstrakcyjny, który usunął wszystkie zanieczyszczenia.

Tak samo postąpiłyśmy z fotelami oraz krzesłami, które odzyskały swój dawny wygląd.

Na końcu zmierzyłyśmy się z dość brudnymi dywanikami na schodach, całość ich czyszczenia zajęło nam godzinkę, najpierw wszystkie dokładnie odkurzyłyśmy, kończąc na fachowym ich wyczyszczeniu. Rezultat był doskonały, chodniki przejaśniały, z koloru ciemno beżowego na jasny beżowy.

Czyszczenie tapicerki w Tychach zakończyło się obustronnym zadowoleniem.

Z uśmiechem na twarzy wyruszyłyśmy na kolejne zlecenie na czyszczenie kanapy oraz pranie dywanów w  Pszczynie.

Iwona
O Iwona
Specjalista w czyszczeniu mebli tapicerowanych, tapicerki samochodowej oraz dywanów, wykładzin i chodników. Króciutko o sobie: nie jestem nieomylna, nie jestem czarodziejem, ale na każdym kroku staram się być profesjonalistką!
 

Umów wizytę

Uzupełnij formularz i umów się na dogodny dla Ciebie termin

Obszar działania

Alwernia, Andrychów, Bielsko-Biała, Bieruń, Brzeszcze, Chełmek, Chrzanów, Czechowice-Dziedzice, Jaworzno, Katowice, Kęty, Lędziny, Mysłowice, Libiąż, Oświęcim, Pszczyna, Sosnowiec, Spytkowice, Trzebinia, Tychy, Wadowice, Wilamowice, Zator.

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji!