fbpx
KanapisKanapis

Czyszczenie narożnika Grzawa – Pszczyna


W zachmurzony i bardzo deszczowy dzień wyruszyłyśmy na zlecenie do miejscowości Grzawa koło Pszczyny. Trasa do klienta była dość ciężka, jechało się bardzo pomału, cały czas mocno lał deszcz… Na miejsce dojechałyśmy na czas. Tematem zlecenia było czyszczenie tapicerki narożnika oraz usuwanie zapachu moczu kotów.

Już na samym początku zlecenia, wychodząc z auta przywitały nas najmniejsi jego domownicy – kilka kotów – sprawcy naszego zlecenia…

Plamy i zapach z obsikanego przez koty narożnika stały się dla naszej klientki nie do zniesienia. Przystąpiłyśmy zatem szybko do zadania. Najpierw użyłyśmy specjalistycznego pre-sprayu, spryskałyśmy nim dokładnie całą kanapę, a po odczekaniu zalecanego czasu ok.20 minut, starannie wtarłyśmy go we włókna tkaniny. Następnie przystąpiłyśmy do płukania maszyną ekstrakcyjną. Na końcu użyłyśmy specjalistycznego preparatu do usuwanie odoru, który spryskałyśmy cały narożnik.

Pozostawiłyśmy po sobie czysty, pachnący i odświeżony narożnik oraz zadowolonych klientów!

Iwona
O Iwona
Specjalista w czyszczeniu mebli tapicerowanych, tapicerki samochodowej oraz dywanów, wykładzin i chodników. Króciutko o sobie: nie jestem nieomylna, nie jestem czarodziejem, ale na każdym kroku staram się być profesjonalistką!
 

Umów wizytę

Uzupełnij formularz i umów się na dogodny dla Ciebie termin

Obszar działania

Alwernia, Andrychów, Bielsko-Biała, Bieruń, Brzeszcze, Chełmek, Chrzanów, Czechowice-Dziedzice, Jaworzno, Katowice, Kęty, Lędziny, Mysłowice, Libiąż, Oświęcim, Pszczyna, Sosnowiec, Spytkowice, Trzebinia, Tychy, Wadowice, Wilamowice, Zator.

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji!