fbpx
KanapisKanapis

Czyszczenie tapicerki meblowej Libiąż


W pochmurny, ale ciepły poniedziałkowy poranek wyruszyłyśmy na następne zlecenie. Czyszczenie tapicerki Libiąż – a dokładniej czyszczenie narożnika stało się kolejnym wyzwaniem. Trasa do klientki niedaleka, jak również prosta.

Narożnik, z który przyszło nam się zmierzyć zastałyśmy bardzo zabrudzony. Był koloru brązowo-szarego i w niczym nie przypominał kolorem narożnika zakupionego sprzed 3 lat, o którym opowiadała klientka, a mianowicie narożnika koloru jasnoszarego…

Miałyśmy sporo do zrobienia. Pracę zaczęłyśmy od nałożenia środka rozpuszczający brud, po czym po odczekaniu zalecanego czasu zaczęłyśmy wcierać go szczotkami, następnie przeszłyśmy do skrupulatnego wypłukiwania brudu za pomocą odkurzacza ekstrakcyjnego.

Pranie narożnika zajęło nam 2 godziny, ale podziw i pochwały klientki były dla nas największą nagrodą po realizacji tego zadania.

Zatem pełnym sukcesem zakończyło się wykonywane przez nas kolejne czyszczenie tapicerki meblowej w Libiążu.

Iwona
O Iwona
Specjalista w czyszczeniu mebli tapicerowanych, tapicerki samochodowej oraz dywanów, wykładzin i chodników. Króciutko o sobie: nie jestem nieomylna, nie jestem czarodziejem, ale na każdym kroku staram się być profesjonalistką!
 

Umów wizytę

Uzupełnij formularz i umów się na dogodny dla Ciebie termin

Obszar działania

Alwernia, Andrychów, Bielsko-Biała, Bieruń, Brzeszcze, Chełmek, Chrzanów, Czechowice-Dziedzice, Jaworzno, Katowice, Kęty, Lędziny, Mysłowice, Libiąż, Oświęcim, Pszczyna, Sosnowiec, Spytkowice, Trzebinia, Tychy, Wadowice, Wilamowice, Zator.

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji!