fbpx
KanapisKanapis

Czyszczenie tapicerki meblowej Kęty


Czyszczenie kanapy oraz usuwanie zapachu moczu odbyło się tym razem w miejscowości Kęty, w domu, który otoczony był ślicznym małym lasem.

Zlecenie zaczęłyśmy od nałożenia płynu enzymatycznego na całej powierzchni kanapy, po odczekaniu zalecanego czasu ok.10minut zaczęłyśmy wcierać go szczotkami. Jednak już w trakcie wcierania zaczęło się intensywne uwalnianie zapachu moczu z zewnątrz materiału, który był dość mocno wyczuwalny.

Następnie przystąpiłyśmy do płukania ekstrakcyjnego.

Na końcu użyłyśmy specjalistycznego preparatu do usuwania odoru, który spryskałyśmy w miejscu wskazanym przez klienta.

Jednak w takcie wykonywania zadania z prawej strony kanapy również był wyczuwalny zapach moczu, miejsce, które klient nie wskazał, na to miejsce również zastosowałyśmy specjalistyczny preparat. W trakcie pracy trudność w ocenie eliminacji zapachu moczu utrudniał wszechstronnie odczuwalny zapach stęchlizny, który spowodowany był zagrzybiałymi niektórymi ścianami w domu klienta.

Jednak po wykonaniu pracy w pokoju, w którym czyszczona była kanapa pozostał świeży cytrynowy zapach…

Po 1,5- godzinnej pracy pranie tapicerki meblowej w Kętach zakończone sukcesem.

Wyruszyliśmy więc w drogę na kolejne zlecenie, tym razem na czyszczenie dywanów i wykładziny Grojec koło Oświęcimia.

Iwona
O Iwona
Specjalista w czyszczeniu mebli tapicerowanych, tapicerki samochodowej oraz dywanów, wykładzin i chodników. Króciutko o sobie: nie jestem nieomylna, nie jestem czarodziejem, ale na każdym kroku staram się być profesjonalistką!
 

Umów wizytę

Uzupełnij formularz i umów się na dogodny dla Ciebie termin

Obszar działania

Alwernia, Andrychów, Bielsko-Biała, Bieruń, Brzeszcze, Chełmek, Chrzanów, Czechowice-Dziedzice, Jaworzno, Katowice, Kęty, Lędziny, Mysłowice, Libiąż, Oświęcim, Pszczyna, Sosnowiec, Spytkowice, Trzebinia, Tychy, Wadowice, Wilamowice, Zator.

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji!