fbpx
KanapisKanapis

Czyszczenie dywanów Bieruń


W słoneczny, ale dość wietrzny i chłodny poranek wyruszyłyśmy na czyszczenie dywanów w Bieruniu.  Po błyskawicznym pokonaniu prostej trasy dotarłyśmy pod właściwy adres.

Na pierwszy rzut oka było widać, że dywany, które przyszło nam czyścić są stare i już mocno wyeksploatowane.

Zaczęłyśmy zatem od dokładnego odkurzania, które usunęło zanieczyszczenia, ale przede wszystkim podniósł i rozczesał włos jednego i drugiego dywanu, dywany od razu nabrały nowego wyglądu.

Rozdzieliliśmy zadania pomiędzy siebie, by praca przebiegała sprawnie i profesjonalnie. Spryskałyśmy dywany środkiem rozpuszczającym brud i odczekałyśmy zalecane 5minut. Po tym czasie zaczęłyśmy wcierać preparat szczotkami we włókna po to by preparat mógł głębiej wniknąć, na końcu czym przy pomocy maszyn piorących każdy ze specjalistów wypłukał swój dywan.

Pranie dywanów w Bieruniu wykonane fachowo! a zadowolona klientka, obiecała, że za około pół roku znowu po nas zadzwoni.

Troszkę zmęczone, lecz jeszcze bardziej dumne wyruszyłyśmy w drogę powrotną.

Iwona
O Iwona
Specjalista w czyszczeniu mebli tapicerowanych, tapicerki samochodowej oraz dywanów, wykładzin i chodników. Króciutko o sobie: nie jestem nieomylna, nie jestem czarodziejem, ale na każdym kroku staram się być profesjonalistką!
 

Umów wizytę

Uzupełnij formularz i umów się na dogodny dla Ciebie termin

Obszar działania

Alwernia, Andrychów, Bielsko-Biała, Bieruń, Brzeszcze, Chełmek, Chrzanów, Czechowice-Dziedzice, Jaworzno, Katowice, Kęty, Lędziny, Mysłowice, Libiąż, Oświęcim, Pszczyna, Sosnowiec, Spytkowice, Trzebinia, Tychy, Wadowice, Wilamowice, Zator.

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji!