fbpx
KanapisKanapis

Czyszczenie tapicerki Kozy


Na kolejne zlecenie udałyśmy się  do bardzo ładnej miejscowości Kozy, u podnóża Beskidu Małego w powiecie bielskim. Tematem zlecenia było czyszczenie wersalki, foteli oraz poduch.

Jak się okazało cały komplet wypoczynkowy nie był nigdy profesjonalnie czyszczony, a klientka przyznała się, że próbowała go dwa razy samodzielne czyścić, efektem tego było jedynie utrwalenie brudu. Przystąpiłyśmy zatem do pracy, najpierw używając preparatu, który skutecznie rozpuścił brud, a po odczekaniu zalecanego czasu zaczęłyśmy wcierać go szczotkami, następnie przeszłyśmy do wypłukiwania brudu za pomocą odkurzacza ekstrakcyjnego.

Nie było łatwo, czas zlecenia przedłużył się, ponieważ każdy element musiał być czyszczony dwu-trzykrotnie…

Końcowy efekt? Czyszczenie tapicerki był zaskakujący i zakończył się pełnym sukcesem!

Iwona
O Iwona
Specjalista w czyszczeniu mebli tapicerowanych, tapicerki samochodowej oraz dywanów, wykładzin i chodników. Króciutko o sobie: nie jestem nieomylna, nie jestem czarodziejem, ale na każdym kroku staram się być profesjonalistką!
 

Umów wizytę

Uzupełnij formularz i umów się na dogodny dla Ciebie termin

Obszar działania

Alwernia, Andrychów, Bielsko-Biała, Bieruń, Brzeszcze, Chełmek, Chrzanów, Czechowice-Dziedzice, Jaworzno, Katowice, Kęty, Lędziny, Mysłowice, Libiąż, Oświęcim, Pszczyna, Sosnowiec, Spytkowice, Trzebinia, Tychy, Wadowice, Wilamowice, Zator.

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji!