fbpx
KanapisKanapis

Pranie dywanów Tychy


Pranie dywanów Tychy.

Chcemy się z Wami podzielić doświadczeniami z trzeciego poniedziałkowego zlecenia jakim było czyszczenie wykładziny oraz pranie tapicerki meblowej a dokładniej czyszczenie 6 krzeseł w Tychach.

Wykładzina, która przyszło nam czyścić w dwóch miejscach była mocno zabrudzona (przy wejściu do pokoju oraz w miejscu, gdzie stał stół). Nie czekając więc ani chwili zaczęłyśmy precyzyjnie odkurzać wykładzinę. W następnej kolejności nałożyłyśmy specjalistyczny środek na rozpuszczenie brudu, który skutecznie rozpuścił go, by potem przystąpić do wypłukania brudu wykorzystując do tego profesjonalne maszyny piorące. Wykładzina z minuty na minutę jaśniała w oczach! Zniknęły wszystkie plamy. Ostateczny efekt czyszczenia wykładziny był jak zawsze, w pełni satysfakcjonujący. Klienci byli zdumieni, z niedowierzaniem patrzyli na efekty naszej pracy!

Krzesła natomiast były dość wiekowe, brud znajdujący się na oparciach zmienił kolor tkaniny z czerwonego na ciemno brązowy, miejscami czarny! Był to kilkunastoletni gęsty, kleisty brud! Klienta postanowiła na swoje 70-te urodziny zadzwonić do nas, by wykonać profesjonalne pranie krzeseł. Błyskawicznie zabraliśmy się więc za pranie tapicerki. Ponieważ zawsze staramy włożyć całą energię i zaangażowanie, aby uzyskać najlepszy efekt czyszczenia, brud nie miał szans.

Ogromnym i bezdyskusyjnym sukcesem zakończyło się czyszczenie wykładziny oraz pranie tapicerki w Tychach.

Tychy odwiedzimy na pewno jeszcze nie raz!

Iwona
O Iwona
Specjalista w czyszczeniu mebli tapicerowanych, tapicerki samochodowej oraz dywanów, wykładzin i chodników. Króciutko o sobie: nie jestem nieomylna, nie jestem czarodziejem, ale na każdym kroku staram się być profesjonalistką!
 

Umów wizytę

Uzupełnij formularz i umów się na dogodny dla Ciebie termin

Obszar działania

Alwernia, Andrychów, Bielsko-Biała, Bieruń, Brzeszcze, Chełmek, Chrzanów, Czechowice-Dziedzice, Jaworzno, Katowice, Kęty, Lędziny, Mysłowice, Libiąż, Oświęcim, Pszczyna, Sosnowiec, Spytkowice, Trzebinia, Tychy, Wadowice, Wilamowice, Zator.

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji!