fbpx
KanapisKanapis

Pranie dywanów Bobrek czyli cierpliwe czyszczenie dywanu typu Heat-Set


Pranie dywanów Bobrek

Wyruszając na kolejne zadanie – pranie dywanów nie spodziewałyśmy się, że będziemy musiały stawić czoła dywanom tak mocno zabrudzonym – w dodatku jeden z nich typu Heat-Set Relief (wycinany 3D) miał być w odcieniu beżowym, jasno beżowym, oczywiście te kolory były, ale może kilka lat temu, jak dywan był nowy… teraz ciemny beżowy a miejscami nawet brązowy – czekał na naszą pomoc!

Bobrek tym razem stanowił cel naszej wyprawy…

W trakcie odkurzania oraz przygotowywania maszyn piorących klienci poinformowali nas, że dywan, który znajdował się w salonie (typu Heat-Set) czyszczony był “profesjonalnie” około 3 lat temu, prawdopodobnie przez firmę, która pracuje na urządzeniach firmy Karcher. Po ich usłudze żadna plama nie zniknęła, ogólne przybrudzenie też nie! W dodatku dywan został przemoczony!

Wiedząc co nas czeka przystąpiłyśmy szybko do wykonywania pracy. Dzięki doskonałej organizacji oraz doświadczeniu, w wykonywaniu podobnych zleceń czyszczenie dywanów przebiegało nam bardzo sprawnie i efektywnie.

Po 2 godzinach ciężkiej pracy dobrnęłyśmy do końca. Dywany odzyskały dawny wygląd, plamy po jedzeniu, sokach, wtarty brud zniknęły! Na koniec klienci wyrazili swoje szczere zadowolenie, mogłyśmy więc z zadowoleniem i uśmiechem na twarzy wyruszyć w drogę powrotną.

W tym przypadku Sukces zapisujemy więc przez wielką literę „S”!

Iwona
O Iwona
Specjalista w czyszczeniu mebli tapicerowanych, tapicerki samochodowej oraz dywanów, wykładzin i chodników. Króciutko o sobie: nie jestem nieomylna, nie jestem czarodziejem, ale na każdym kroku staram się być profesjonalistką!
 

Umów wizytę

Uzupełnij formularz i umów się na dogodny dla Ciebie termin

Obszar działania

Alwernia, Andrychów, Bielsko-Biała, Bieruń, Brzeszcze, Chełmek, Chrzanów, Czechowice-Dziedzice, Jaworzno, Katowice, Kęty, Lędziny, Mysłowice, Libiąż, Oświęcim, Pszczyna, Sosnowiec, Spytkowice, Trzebinia, Tychy, Wadowice, Wilamowice, Zator.

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji!