fbpx
KanapisKanapis

Czyszczenie tapicerki meblowej Oświęcim


Na drugie zlecenie nie miałyśmy daleko, z Poręby Wielkiej, gdzie wykonywałyśmy wcześniej czyszczenie narożnika 6-cio osobowego oraz foteli do Oświęcimia było zaledwie kilka minut.

Do czyszczenia i tym razem była tapicerka meblowa – narożnik i duża pufa z materiału Alcantara oraz dwa dywany typu shaggy.

Na komplecie wypoczynkowym gołym okiem było widać ślady eksploatacji oraz zabrudzenia – liczne plamy różnego pochodzenia, które znikały podczas czyszczenia oraz płukania ekstrakcyjnego. Pufa oraz dywany do odświeżenia.

Jak zawsze dałyśmy z siebie 100%, aby efekt czyszczenie tapicerki meblowej oraz pranie dywanów wywołał uśmiech i zadowolenie na twarzy klientki!

Iwona
O Iwona
Specjalista w czyszczeniu mebli tapicerowanych, tapicerki samochodowej oraz dywanów, wykładzin i chodników. Króciutko o sobie: nie jestem nieomylna, nie jestem czarodziejem, ale na każdym kroku staram się być profesjonalistką!
 

Umów wizytę

Uzupełnij formularz i umów się na dogodny dla Ciebie termin

Obszar działania

Alwernia, Andrychów, Bielsko-Biała, Bieruń, Brzeszcze, Chełmek, Chrzanów, Czechowice-Dziedzice, Jaworzno, Katowice, Kęty, Lędziny, Mysłowice, Libiąż, Oświęcim, Pszczyna, Sosnowiec, Spytkowice, Trzebinia, Tychy, Wadowice, Wilamowice, Zator.

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji!