fbpx
KanapisKanapis

Czyszczenie narożnika i foteli Poręba Wielka Oświęcim


Czyszczenie narożnika i foteli Poręba Wielka Oświęcim W TRAKCIE

Czyszczenie narożnika oraz foteli Oświęcim

W słoneczny dzień pojechałyśmy na zlecenie do Poręby Wielkiej koło Oświęcimia, gdzie miałyśmy wykonać pranie narożnika 6-cio osobowego, dwóch foteli oraz siedmiu poduch.

Narożnik posiadał przybrudzenia jedynie na siedzisku, oparcia, boki do odświeżenia, również nie było większych problemów z fotelami. Czyszczenie narożnika oraz foteli przebiegło sprawnie, choć wielkość kompletu wypoczynkowego spowodowało, że z całością uporałyśmy się po dwóch i pół godzinie.

Pozostawiłyśmy wyczyszczony i pachnący komplet wypoczynkowy bardzo zadowolonej klientce, która od razu zamówiła następną naszą usługę a mianowicie czyszczenie materacy.

Iwona
O Iwona
Specjalista w czyszczeniu mebli tapicerowanych, tapicerki samochodowej oraz dywanów, wykładzin i chodników. Króciutko o sobie: nie jestem nieomylna, nie jestem czarodziejem, ale na każdym kroku staram się być profesjonalistką!
 

Umów wizytę

Uzupełnij formularz i umów się na dogodny dla Ciebie termin

Obszar działania

Alwernia, Andrychów, Bielsko-Biała, Bieruń, Brzeszcze, Chełmek, Chrzanów, Czechowice-Dziedzice, Jaworzno, Katowice, Kęty, Lędziny, Mysłowice, Libiąż, Oświęcim, Pszczyna, Sosnowiec, Spytkowice, Trzebinia, Tychy, Wadowice, Wilamowice, Zator.

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji!