fbpx
KanapisKanapis

Brudne krzesła – co z nimi zrobić?


Brudne krzesła są prawdziwym utrapieniem, zwłaszcza jeżeli są to krzesła tapicerowane. Tapicerka jest ciężka do wyczyszczenia, widać to zwłaszcza po jasnych materiałach.

W sprzedaży są różne środki, które teoretycznie pozwalają na domowe pranie tapicerki meblowej, ale efekty ich działania są naprawdę wątpliwe. Poza tym w większości przypadków trzeba zamoczyć porządnie materiał, więc schnięcie jest bardzo długie i możliwe jedynie wtedy, kiedy na zewnątrz jest wietrznie i słonecznie – wtedy można wystawić krzesło do ogrodu lub na balkon. Chyba nikt jednak nie chce czekać kilka miesięcy na idealną pogodę!

Najlepszym rozwiązaniem jest, więc zatrudnienie firmy, która oferuje właśnie pranie tapicerki meblowej z dojazdem do klienta. Na rynku wiele jest takich firm, a zapotrzebowanie na ich usługi jest naprawdę ogromne! W końcu coraz więcej osób docenia fakt, że wystarczy jeden telefon, a przyjadą oni pod wskazany adres i przeprowadzą pranie tapicerki meblowej bez konieczności nawet przesuwania mebli czy krzeseł! To doskonałe rozwiązanie dla osób mieszkających w mieście.

Jeżeli chcemy jednak mieć gwarancję, że zabrudzenie zostanie szybko, sprawnie usunięte i nie zostanie po nim ślad to rzeczą, jaką powinniśmy zrobić jest kontakt z nami.

Iwona
O Iwona
Specjalista w czyszczeniu mebli tapicerowanych, tapicerki samochodowej oraz dywanów, wykładzin i chodników. Króciutko o sobie: nie jestem nieomylna, nie jestem czarodziejem, ale na każdym kroku staram się być profesjonalistką!
 

Umów wizytę

Uzupełnij formularz i umów się na dogodny dla Ciebie termin

Obszar działania

Alwernia, Andrychów, Bielsko-Biała, Bieruń, Brzeszcze, Chełmek, Chrzanów, Czechowice-Dziedzice, Jaworzno, Katowice, Kęty, Lędziny, Mysłowice, Libiąż, Oświęcim, Pszczyna, Sosnowiec, Spytkowice, Trzebinia, Tychy, Wadowice, Wilamowice, Zator.

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji!