fbpx
KanapisKanapis

Alergia na roztocza – pranie dywanów konieczne!


Różne alergie zdarzają się dosyć często. Jedną z popularniejszych jest alergia na roztocza, które żyją w dywanach, poduszkach, kołdrach oraz tapicerowanych meblach.

Ciężko jest jednak pozbyć się wszystkich tych przedmiotów, warto więc o nie odpowiednio dbać. Kluczowe jest częste czyszczenie dywanów, a najlepiej przeprowadzić je przy pomocy profesjonalnego sprzętu.

W warunkach domowych rzadko, kto posiada takiego rodzaju urządzenia, ponieważ ceny zaczynają się zazwyczaj od kilku tysięcy złotych, a tańsze podróbki nie do końca spełniają swoje zadanie i mogą nie wyczyścić wystarczająco np. dywany typu shaggy czy dywany wełniane.

Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest korzystanie z usług profesjonalnej firmy, która oferuje pranie dywanów i dysponuje dobrej jakości sprzętem.

Wiele osób, które zaczęły regularnie korzystać z takich usług widzi szybką poprawę w stanie swojego zdrowia, czy też w stanie zdrowia swoich dzieci. Czyszczenie dobrze jest przeprowadzać także na meblach tapicerowanych czy poduszkach, dzięki temu skutki tej uciążliwej alergii są jeszcze mniej odczuwalne i życie staje się łatwiejsze!

Zadzwoń i umów się na dogodny dla Ciebie termin czyszczenia!

Iwona
O Iwona
Specjalista w czyszczeniu mebli tapicerowanych, tapicerki samochodowej oraz dywanów, wykładzin i chodników. Króciutko o sobie: nie jestem nieomylna, nie jestem czarodziejem, ale na każdym kroku staram się być profesjonalistką!
 

Umów wizytę

Uzupełnij formularz i umów się na dogodny dla Ciebie termin

Obszar działania

Alwernia, Andrychów, Bielsko-Biała, Bieruń, Brzeszcze, Chełmek, Chrzanów, Czechowice-Dziedzice, Jaworzno, Katowice, Kęty, Lędziny, Mysłowice, Libiąż, Oświęcim, Pszczyna, Sosnowiec, Spytkowice, Trzebinia, Tychy, Wadowice, Wilamowice, Zator.

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji!