Pranie tapicerki Zator - dojazd do klienta

Pranie tapicerki Zator metodą ekstrakcyjną - z dojazdem do klienta

Wskutek codziennej eksploatacji mebli tapicerowanych narażamy je na wiele zabrudzeń. Po pewnym czasie meble tracą swój pierwotny kolor a w między czasie pojawiające się na niej dodatkowe zabrudzenia (plamy np. z jedzenia, sok, czerwonego wina czy potu) spowodują, iż trudno będzie je usunąć domowymi sposobami.

Oferujemy kompleksowe pranie i czyszczenie tapicerki meblowej metodą ekstrakcyjną m.in.: foteli, krzeseł, puf, sofy, tapczanów, kanap, łóżek, dywanów, rogówki oraz kompletów wypoczynkowych. Pranie tapicerki meblowej pozwala na usunięcie brudu przy użyciu skutecznych środków czyszczących. Dzięki temu nasi Klienci mogą cieszyć się czystymi meblami tapicerowanymi, a my mamy satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.

Pranie przez specjalistę tapicerka czyszczona jest etapowo: najpierw odkurzanie, następnie na powierzchnię tapicerki meblowej nanoszony jest specjalistyczny środek czyszczący a na samym końcu pozostaje tylko wypłukiwanie rozpuszczonego brudu do czystej wody (przy praniu ekstrakcyjnym pod dużym ciśnieniem odsysany jest brud, ale także i drobnoustroje). Czas schnięcia materiału narożników trwa od kilku do kilkunastu godzin.

W miejscach szczególnie zabrudzonych używamy odplamiaczy, które skutecznie usuwają uciążliwe zabrudzenia. Pranie tapicerki meblowej przywróci im dawny wygląd.

Cena za pranie mebli tapicerowanych: narożnika, kanapy czy krzesła zależy od wielu czynników, ale najważniejsze to wielkość mebla i stopień zabrudzenia.

Sprawdź naszej usługi pranie tapicerki w mieście Zator i okolic. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycjizadzwoń do nas!

Pranie dywanów i czyszczenie wykładzin

Aby dywany i wykładziny jak najdłużej zachowały swoją urodę oraz właściwości trzeba zadbać o ich codzienną pielęgnację. Przynajmniej raz w roku dobrze byłoby skorzystać z profesjonalnej usługi prania i czyszczenia dywanów oraz wykładziny, dzięki temu pozbywamy się bakterii i roztoczy.

Oczywiście w przypadku, gdy w domu zamieszkują zwierzęta bądź często bawiące się na dywanie dzieci warto zadbać o częstsze czyszczenie dywanów.

Dla firmy pranie wykładzin zalecamy minimum 2 razy w roku.

Pranie dywanów i wykładzin realizujemy bezpiecznie dla podłóg w Twoim domu. Dywany i wykładziny przez fachowców czyszczone są etapowo: najpierw odkurzanie, następnie na powierzchnię dywanu nanoszony jest specjalistyczny środek czyszczący, na samym końcu zostaje wypłukiwanie rozpuszczonego brudu do czystej wody. Dywan zostaje lekko wilgotny.

Usługę realizujemy z dojazdem do klienta.

Czyszczenie tapicerki skórzanej

Meble skórzane wymagają odpowiedniej pielęgnacji, aby zachować piękny wygląd przez wiele lat. Dlatego tapicerka skórzana Twoich mebli wymaga specjalnego traktowania, użycia najlepszych preparatów do czyszczenia tapicerki oraz fachowej wiedzy, a to nieodłączne elementy naszej pracy.

Na czyszczenie tapicerki w skórzanej składa się również jej konserwacja. Czyścimy różnego rodzaju materiałów tapicerki: kanap, foteli czy narożników.

Zadzwoń i zapytaj o cenę oraz termin realizacji usługi lub zamów ją przez formularz całodobowo. Zadzwoń już dziś i umów się na dogodny termin. Doprowadzimy Twoje meble do czystości, usuwając plamy i odświeżając tapicerkę meblową w mieszkaniu czy domu.

Zlecenia na usługi czyszczenia tapicerki w Zatorze realizujemy tylko u klienta.

Pranie materacy, czyszczenie

Pierzemy tapicerkę również z łóżek z funkcją spania jak i materace. Pranie materacy to czynność, którą powinniśmy ze szczególną uwagą wykonywać stosunkowo jak najczęściej. W końcu ok 25-33% naszego życia – to sen.

W zależności od stopnia zabrudzenia czas prania wynosi około 1-2h.

Usługę przeprowadzamy na miejscu u klienta. Do każdego czyszczenie tapicerki meblowej czyszczenia tapicerki łóżek podchodzimy w profesjonalny sposób. Zawsze zależy nam na zadowoleniu klienta.

Ozonowanie pomieszczeń i tapicerki samochodowej

Ozonowanie pozwoli Ci pozbyć się wszelkich nieprzyjemnych zapachów z Twojego otoczenia. W 100% zabija wirusy, bakterie i roztocza. Pozostaje tylko czyste powietrze.

Zlecenie realizujemy w dogodnym terminie. Działamy na terenie Zatora i okolic.
Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze. Posiadamy odpowiedni sprzęt, umiejętności i doświadczenie do realizacji tego typu usług. Zobacz nasze pozostałe usługi.

Używamy bezpiecznych środków czyszczących

Środki czyszczące są bezpieczne, spełniają najwyższe standardy oceny bezpieczeństwa i wpływu na środowisko.

Są zgodne z regulacją (REACH Chemical Regulations) oraz spełniają wymagania biodegradowalności.

Nasze usługi pozwalają spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasze usługi pozwalają spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Referencje

River Park, Zator

Opinie

Grażyna W., Zator - pranie tapicerki

„Skorzystałam z usługi czyszczenia tapicerki. Panie przyjechały do mnie z całą torbą środków i użyły profesjonalnego sprzętu. Po czyszczeniu tapicerkę meblową nie poznałam – wyglądały jak nowa! Plamy zniknęły!”

 

Aga P., Zator - czyszczenie tapicerki meblowej

„Szukasz firmy do prania tapicerki i czyszczenia dywanów? Polecam! Efekt czyszczenia najlepszy!”

 

Kuba S., Zator - czyszczenie dywanów i pranie kanapy

„Usługa prania tapicerki oraz czyszczenia dywanów przeprowadzona na najwyższym poziomie i profesjonalnie! Wyczyszczenie kanapy i dywanów pozwoliło na usunięcie wszystkich zabrudzeń ”

 

Realizacje

Zator