KanapisKanapis

Pranie tapicerki samochodowej Oświęcim – usuwanie zapachu tytoniu


Klient dzwoniąc do naszej firmy poprosił o usunięcie zapachu papierosów w samochodzie, pozostałość po poprzednim właścicielu samochodu.

Tapicerka samochodu na pierwszy rzut oka faktycznie wydawała się tylko do odświeżenia, jednak w trakcie czyszczenia uwidoczniła się różnica pomiędzy elementami jeszcze nie czyszczonym a tymi już wypranymi. Największy efekt czyszczenia jednak wykazała woda, którą wylewaliśmy po praniu tapicerki, była gęsta i czarna! Dym z papierosów wniknął głęboko we włókna tapicerki, zmieniając jej kolor na ciemniejszy przez co zapach utrzymywał się tak intensywnie w samochodzie.

W tym przypadku wystarczyło czyszczenie tapicerki samochodowej by wyeliminować zapach papierosów, w zapasie firma przygotowana była już na ewentualne zastosowanie ozonatora. Jednak w tym przypadku nie trzeba było usuwać dodatkowego zanieczyszczenia z przewodów wentylacyjnych (klimatyzacji).

Pranie tapicerki samochodowej Oświęcim zakończone pełnym sukcesem, który stał się dla nas najlepszą motywacją do wykonywania kolejnych zleceń.

Iwona
O Iwona
Specjalista w czyszczeniu mebli tapicerowanych, tapicerki samochodowej oraz dywanów, wykładzin i chodników. Króciutko o sobie: nie jestem nieomylna, nie jestem czarodziejem, ale na każdym kroku staram się być profesjonalistką!
 

Skontaktuj się

Uzupełnij formularz i umów się na dogodny dla Ciebie termin

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa usług!

Call Now Button