fbpx
KanapisKanapis

Pranie tapicerki Katowice

Pranie tapicerki meblowej

Twoje ulubione meble wypoczynkowe wyglądają na zniszczone?

Kiedyś ładna i kolorowa tapicerka jest brudna i nie wygląda zachęcająco? To naturalne, że meble z czasem się niszczą, zużywają i brudzą. Plamy z kawy, herbaty, a także kurz i inne zanieczyszczenia mogą odbierać jej dawny blask. Jest na to rada.

Profesjonalne pranie tapicerki Katowice to usługa, która jest wykonywana na miejscu, w domu klienta. Zajmujemy się skutecznym praniem i czyszczeniem obić w meblach tapicerowanych. Fotele, sofy, kanapy, a także pranie tapicerki samochodowej. Terem naszej działalności są Katowice.

Zapewniamy Państwu najwyższą jakość usług, połączoną z konkurencyjnymi cenami. Pranie tapicerki Katowice wykonujemy przy użyciu skutecznych oraz bezpiecznych środków piorących. Wysokiej klasy sprzęt, którym dysponujemy, zapewnia Państwa meblom najlepszą formę czyszczenia z usunięciem trudnych zabrudzeń i plam.

Zapraszamy do współpracy osoby indywidualne, a także firmy, lokale gastronomiczne, hotele i wypożyczalnie samochodów.

Iwona
O Iwona
Specjalista w czyszczeniu mebli tapicerowanych, tapicerki samochodowej oraz dywanów, wykładzin i chodników. Króciutko o sobie: nie jestem nieomylna, nie jestem czarodziejem, ale na każdym kroku staram się być profesjonalistką!
 

Umów wizytę

Uzupełnij formularz i umów się na dogodny dla Ciebie termin

Obszar działania

Alwernia, Andrychów, Bielsko-Biała, Bieruń, Brzeszcze, Chełmek, Chrzanów, Czechowice-Dziedzice, Jaworzno, Katowice, Kęty, Lędziny, Mysłowice, Libiąż, Oświęcim, Pszczyna, Sosnowiec, Spytkowice, Trzebinia, Tychy, Wadowice, Wilamowice, Zator.

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji!