fbpx
KanapisKanapis

Pranie tapicerki czyszczenie dywanów Oświęcim walka z wieloletnim brudem


Pranie tapicerki czyszczenie dywanów Oświęcim.

Pranie tapicerki i czyszczenie dywanów Oświęcim walka z wieloletnim brudem

Kilka dni temu umówiłyśmy się na czyszczenie tapicerki meblowej (o strukturze 3 + 2 + 1) oraz pranie dywanów w Oświęcimiu. Wieloletni brud zmienił kolor tapicerki oraz dywanów, zatem klienci wezwali nas na pomoc.

Rozpoczęłyśmy zatem walkę z brudem, najpierw czyszczony był komplet wypoczynkowy potem zabrałyśmy się za pranie dywanów.

Całe czyszczenie zostało wykonane w dwuosobowym zespole, używając dwóch ekstraktorów, które pozwoliły nam wykonać sprawniej i szybciej realizację zadania. Zawsze mamy przy sobie również odkurzacz kolumnowy o odpowiedniej mocy, który pomaga nam porządnie odkurzyć każdy dywan, przed przystąpieniem do dalszego czyszczenia. Posiadamy środki najlepszej jakości a przede wszystkim bezpieczne dla ludzi i otoczenia.

Choć zabrudzenia mebli i dywanów były dość intensywne, to jednak czyszczenie całego zlecenia przebiegło nam bardzo sprawnie!

Efekt naszej pracy był zdumiewający. Pranie tapicerki przywróciło ich dawne piękno, natomiast czyszczenie dywanów bardzo wyraźnie rozjaśniło ich kolorystykę i zlikwidowało plamy i zabrudzenia.

Iwona
O Iwona
Specjalista w czyszczeniu mebli tapicerowanych, tapicerki samochodowej oraz dywanów, wykładzin i chodników. Króciutko o sobie: nie jestem nieomylna, nie jestem czarodziejem, ale na każdym kroku staram się być profesjonalistką!
 

Umów wizytę

Uzupełnij formularz i umów się na dogodny dla Ciebie termin

Obszar działania

Alwernia, Andrychów, Bielsko-Biała, Bieruń, Brzeszcze, Chełmek, Chrzanów, Czechowice-Dziedzice, Jaworzno, Katowice, Kęty, Lędziny, Mysłowice, Libiąż, Oświęcim, Pszczyna, Sosnowiec, Spytkowice, Trzebinia, Tychy, Wadowice, Wilamowice, Zator.

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji!