fbpx
KanapisKanapis

Pranie kanapy Katowice z licznym plamami…


W pochmurny dzień wyruszyłyśmy na zlecenie do Katowic. Tematem zlecenia było pranie kanapy 2 osobowej, beżowej… jak się okazało była to kanapa z Ikei z licznym plamami, z doświadczenia wiemy, że plamy na tego typu tapicerce będą dla nas wielkim wyzwaniem…

Po 2 godzinach intensywnego prania kanapy (duży nacisk włożony był na szczotkowanie kanapy, odpowiednimi do tego typu tkaniny szczotkami po wcześniejszym spryskaniu preparatem na rozpuszczenie brudu). Zastosowanie szczotek podczas czyszczenia tapicerki meblowej jest konieczne, ponieważ preparat, którym spryskujemy materiał zostaje rozprowadzony dokładniej i wtarty szczotkami w głąb włókien, rozpuszczając brud nie tylko na powierzchni, następnie maszyną piorącą wyciągamy całość zanieczyszczenia).

Odetchnęłyśmy z ulgą, ponieważ efekt był zdumiewający. Klientka była bardzo zadowolona. Po zakończonym zleceniu, trochę zmęczone wyruszyłyśmy na kolejne zlecenie w Katowicach, tym razem na czyszczenie dywanów i wykładziny.

Iwona
O Iwona
Specjalista w czyszczeniu mebli tapicerowanych, tapicerki samochodowej oraz dywanów, wykładzin i chodników. Króciutko o sobie: nie jestem nieomylna, nie jestem czarodziejem, ale na każdym kroku staram się być profesjonalistką!
 

Umów wizytę

Uzupełnij formularz i umów się na dogodny dla Ciebie termin

Obszar działania

Alwernia, Andrychów, Bielsko-Biała, Bieruń, Brzeszcze, Chełmek, Chrzanów, Czechowice-Dziedzice, Jaworzno, Katowice, Kęty, Lędziny, Mysłowice, Libiąż, Oświęcim, Pszczyna, Sosnowiec, Spytkowice, Trzebinia, Tychy, Wadowice, Wilamowice, Zator.

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji!