fbpx
KanapisKanapis

Pranie dywanów Wadowice


Wadowice to miejscowość, której walory turystyczne zna chyba każdy. Ale poza turystyką w tym mieście życie toczy się całkiem normalnie, a jego mieszkańcy mają zwykłe problemy. Na pewno jednym z problemów jest czyszczenie dywanów, wykładzin i pranie mebli tapicerowanych.

Z usług pranie dywanów i wykładzin korzystają także liczne wadowickie muzea, bo na ich podłogach często właśnie są one wyłożone. Chyba każdy wie jak wiele zabrudzeń mogą zostawić turyści w ciągu sezonu, a samo odkurzanie w takiej sytuacji nic nie pomoże.

Całe szczęście, że istnieją firmy oferujące pranie dywanów Wadowice, które szybko i profesjonalnie wyczyszczą nawet najgorsze zabrudzenia. Ich oferta skierowana jest nie tylko do instytucji, ale także do osób prywatnych, które w domach także niejednokrotnie posiadają wykładzinę czy dywan do odświeżenia.

Samo czyszczenie nie jest skomplikowane i odbywa się na miejscu a wyczyszczona powierzchnia pozostaje wilgotna, a czas schnięcia będzie uwarunkowany jest od temperatury powietrza, ale zazwyczaj trwa od 2 do 4 godzin.

Iwona
O Iwona
Specjalista w czyszczeniu mebli tapicerowanych, tapicerki samochodowej oraz dywanów, wykładzin i chodników. Króciutko o sobie: nie jestem nieomylna, nie jestem czarodziejem, ale na każdym kroku staram się być profesjonalistką!
 

Umów wizytę

Uzupełnij formularz i umów się na dogodny dla Ciebie termin

Obszar działania

Alwernia, Andrychów, Bielsko-Biała, Bieruń, Brzeszcze, Chełmek, Chrzanów, Czechowice-Dziedzice, Jaworzno, Katowice, Kęty, Lędziny, Mysłowice, Libiąż, Oświęcim, Pszczyna, Sosnowiec, Spytkowice, Trzebinia, Tychy, Wadowice, Wilamowice, Zator.

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji!