fbpx
KanapisKanapis

Pranie dywanów i czyszczenie wersalek Oświęcim


Pranie dywanów i czyszczenie wersalek Oświęcim.

W ciepły, czerwcowy poranek wybrałyśmy się na realizację zlecenia, którego tematem było pranie dywanów w Oświęcimiu.

Dywany mocno zabrudzone… chyba od zakupu nigdy nie były porządnie czyszczone! W trakcie zlecenia okazało się, że klient zdecydował się również na odświeżenie dwóch wersalek.

Oczywiście szybciutko zabrałyśmy się do pracy, dzieląc jak zawsze zadania pomiędzy siebie. Jedna z nas zajęła się czyszczeniem dywanu i wersalki w dużym pokoju, druga zaś podjęła się prania dywanu i odświeżania wersalki w małym pokoju.

Powierzone zadanie zrealizowałyśmy w dwie godzinki. Pranie dywanów oraz czyszczenie wersalek przywróciło im dawną świeżość! Efekt końcowy w pełni usatysfakcjonował zleceniodawcę i obiecał polecać nas znajomym.

Iwona
O Iwona
Specjalista w czyszczeniu mebli tapicerowanych, tapicerki samochodowej oraz dywanów, wykładzin i chodników. Króciutko o sobie: nie jestem nieomylna, nie jestem czarodziejem, ale na każdym kroku staram się być profesjonalistką!
 

Umów wizytę

Uzupełnij formularz i umów się na dogodny dla Ciebie termin

Obszar działania

Alwernia, Andrychów, Bielsko-Biała, Bieruń, Brzeszcze, Chełmek, Chrzanów, Czechowice-Dziedzice, Jaworzno, Katowice, Kęty, Lędziny, Mysłowice, Libiąż, Oświęcim, Pszczyna, Sosnowiec, Spytkowice, Trzebinia, Tychy, Wadowice, Wilamowice, Zator.

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji!