fbpx
KanapisKanapis

Podsufitka – to jeden z najbardziej delikatnych elementów w samochodzie!


Podsufitka – to jeden z najbardziej delikatnych elementów w samochodzie. Jeżeli jest lekko zabrudzona, nie trzeba jej prać „na zapas”, gdyż trzeba pamiętać, że można ją prać 2 do 4 razy na czas użytkowania samochodu!!! W starszych autach ryzyko odklejenia podsufitki jest znacznie większe i firmy świadczące usługi czyszczenie tapicerki samochodowej nie mogą wziąć na siebie odpowiedzialności za jej uszkodzenie…

Na pewno powinieneś wcześniej zostać poinformowany przez firmę czyszczącą tapicerkę samochodową, jaki jest  stan tapicerki Twojego samochodu.

Z tym problemem nie muszą się aż tak bardzo zmagać właściciele samochodów z „włochatą” podsufitką – w tym przypadku zagrożenie odklejenia podsufitki występuje niezwykle rzadko.

Trzeba pamiętać, że klej, który trzyma podsufitkę już po paru latach użytkowania auta, również starzeje się i staje się sztywny, kruszeje!

Warto pamiętać, że podsufitka znajduje się w pozycji „do góry nogami” i stale poddawana jest działaniu siły ciężkości. Gdy podsufitka zostanie nawet lekko spryskana środkiem czyszczącym (nawet pianą) jej ciężar wzrasta a klej, którym została przymocowana zostaje osłabiony. Bardzo łatwo może wtedy podsufitka odejść, najlepszą metodą na jej odświeżenie będzie delikatne odkurzenie z kurzu starając się przy tym jak najdelikatniej dotykać i naciskać na nią.


Należy poinformować firmę przed jej czyszczeniem czy podsufitka była wcześniej już prana i w jaki sposób.


Firma Kanapis świadczy profesjonalną usługę: czyszczenie tapicerki samochodu.

Nasz obszar działania to miasta i okolice: Alwernia, Andrychów, Bielsko-Biała, Bieruń, Brzeszcze, Chełmek, Chrzanów, Czechowice-Dziedzice, Jaworzno, Katowice, Kęty, Lędziny, Mysłowice, Libiąż, Oświęcim, Pszczyna, Sosnowiec, Spytkowice, Trzebinia, Tychy, Wadowice, Wilamowice, Zator.

Zapraszamy do kontaktu!

Iwona
O Iwona
Specjalista w czyszczeniu mebli tapicerowanych, tapicerki samochodowej oraz dywanów, wykładzin i chodników. Króciutko o sobie: nie jestem nieomylna, nie jestem czarodziejem, ale na każdym kroku staram się być profesjonalistką!
 

Umów wizytę

Uzupełnij formularz i umów się na dogodny dla Ciebie termin

Obszar działania

Alwernia, Andrychów, Bielsko-Biała, Bieruń, Brzeszcze, Chełmek, Chrzanów, Czechowice-Dziedzice, Jaworzno, Katowice, Kęty, Lędziny, Mysłowice, Libiąż, Oświęcim, Pszczyna, Sosnowiec, Spytkowice, Trzebinia, Tychy, Wadowice, Wilamowice, Zator.

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji!