fbpx
KanapisKanapis

Czyszczenie tapicerki meblowej Tychy


Czyszczenie narożnika w miejscowości Tychy, czy jak profesjonalnie wyeliminować zapach psa z kanapy

Narożnik, z którym przyszło nam się zmierzyć, był nowy. Miał zaledwie rok. Jednak klientka poprosiła naszą ekipę, w celu nie wyczyszczenia jej z brudu a usunięcia preparatu, który zastosowała do neutralizacji zapachu po swoim pupilu – piesku.

Po zastosowaniu neutralizatora przykrych zapachów przez klientkę na narożnik, efekt był jeszcze gorszy. Zapach, który zaczął się teraz wydobywać z kanapy był nie do zniesienia do tego stopnia, że zdecydowała się ją wyczyścić przez fachową firmę.

Zlecenie rozpoczęłyśmy od profesjonalnego czyszczenia, narożnik został najpierw spryskany specjalnym preparatem, po czym po odczekaniu zalecanego czasu zaczęłyśmy wcierać go szczotkami. Następnie przystąpiłyśmy do płukania odkurzaczem ekstrakcyjnym.

Pozostawiłyśmy po sobie czysty, pachnący i odświeżony narożnik oraz zadowolonych klientów.

Kolejne pranie tapicerki Tychy zakończone pełnym sukcesem!

Iwona
O Iwona
Specjalista w czyszczeniu mebli tapicerowanych, tapicerki samochodowej oraz dywanów, wykładzin i chodników. Króciutko o sobie: nie jestem nieomylna, nie jestem czarodziejem, ale na każdym kroku staram się być profesjonalistką!
 

Umów wizytę

Uzupełnij formularz i umów się na dogodny dla Ciebie termin

Obszar działania

Alwernia, Andrychów, Bielsko-Biała, Bieruń, Brzeszcze, Chełmek, Chrzanów, Czechowice-Dziedzice, Jaworzno, Katowice, Kęty, Lędziny, Mysłowice, Libiąż, Oświęcim, Pszczyna, Sosnowiec, Spytkowice, Trzebinia, Tychy, Wadowice, Wilamowice, Zator.

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji!