fbpx
KanapisKanapis

Czyszczenie tapicerki meblowej Tomice


Czyszczenie tapicerki meblowej Tomice W TRAKCIE

W sierpniowe popołudnie pojechałyśmy na umówione zlecenie na czyszczenie krzeseł w bardzo ładnej miejscowości Tomice, graniczącej z gminami Brzeźnica, Spytkowice, Wadowice, Wieprz oraz Zator (czyli miejscowościami dobrze nam znanymi).

Krzesła, które przyszło nam czyścić były kiedyś koloru jasnego beżu, ale pod sporą warstwą brudu tapicerka zmieniła swój odcień na wiele ciemniejszy. Zgodnie z informacjami przekazanymi nam przez Klientkę, krzesła nie były profesjonalnie czyszczone przez ostatnich 5 lat, co doskonale tłumaczyło ich zabrudzenie.

W trakcie zlecenia Klientka poprosiła naszą ekipę o wyczyszczenie jeszcze dwóch dywanów, typu shaggy. Zlecenie było więc wymagające, choć szybko okazało się, że brud, jak zwykle nie miał z nami najmniejszych szans.

Błyskawicznie podzieliłyśmy obowiązki w naszej ekipie. Oczywiście standardowa w naszej firmie procedura czyszczenia tapicerki i dywanów, okazała się niezawodna. Pranie krzeseł przyniosło fantastyczne rezultaty, podobnie jak pranie dywanów. Krzesła odzyskały swoją pierwotną czystość a dywany dawną świeżość.

Klientka wyraziła szczere zadowolenie widząc efekty naszej pracy. Obiecała polecić usługi naszej firmy swoim znajomym.

Iwona
O Iwona
Specjalista w czyszczeniu mebli tapicerowanych, tapicerki samochodowej oraz dywanów, wykładzin i chodników. Króciutko o sobie: nie jestem nieomylna, nie jestem czarodziejem, ale na każdym kroku staram się być profesjonalistką!
 

Umów wizytę

Uzupełnij formularz i umów się na dogodny dla Ciebie termin

Obszar działania

Alwernia, Andrychów, Bielsko-Biała, Bieruń, Brzeszcze, Chełmek, Chrzanów, Czechowice-Dziedzice, Jaworzno, Katowice, Kęty, Lędziny, Mysłowice, Libiąż, Oświęcim, Pszczyna, Sosnowiec, Spytkowice, Trzebinia, Tychy, Wadowice, Wilamowice, Zator.

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji!