fbpx
KanapisKanapis

Czyszczenie tapicerki meblowej Oświęcim


Czyszczenie tapicerki meblowej Oświęcim.

Spotkało nas miłe zaskoczenie, gdyż klientka miała piękny komplet wypoczynkowy z niespotykanego na co dzień materiału jakim był welur! Niesamowicie trudny w utrzymaniu w nienagannym wyglądzie, ponieważ kurz, który się na nim zbiera jest ciężki do usunięcia, należało by taki materiał codziennie odkurzać.

Ponieważ klientka ma wnuczkę, która ma mocną alergię jest zmuszona do systematycznego odświeżania wszelkiej tapicerki meblowej i dywanów w mieszkaniu.

Konieczne było najpierw porządne odkurzenie tapicerki i szczelin, następnie nałożenie specjalistycznego preparatu na rozpuszczenie zabrudzeń. Po odczekaniu zalecanego czasu delikatnie dedykowaną do tego materiału szczotką zaczęłyśmy cały komplet wypoczynkowy szczotkować. Po wstępnym oczyszczeniu tapicerki przystąpiłyśmy do płukania ekstrakcyjnego.

Pranie kanapy oraz czyszczenie dywanu zakończyłyśmy pełnym sukcesem.

Z czystym i odświeżonym kompletem wypoczynkowym oraz dywanem zostawiłyśmy klientkę czekającą na przyjazd ukochanej wnuczki.

Iwona
O Iwona
Specjalista w czyszczeniu mebli tapicerowanych, tapicerki samochodowej oraz dywanów, wykładzin i chodników. Króciutko o sobie: nie jestem nieomylna, nie jestem czarodziejem, ale na każdym kroku staram się być profesjonalistką!
 

Umów wizytę

Uzupełnij formularz i umów się na dogodny dla Ciebie termin

Obszar działania

Alwernia, Andrychów, Bielsko-Biała, Bieruń, Brzeszcze, Chełmek, Chrzanów, Czechowice-Dziedzice, Jaworzno, Katowice, Kęty, Lędziny, Mysłowice, Libiąż, Oświęcim, Pszczyna, Sosnowiec, Spytkowice, Trzebinia, Tychy, Wadowice, Wilamowice, Zator.

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji!