fbpx
KanapisKanapis

Czyszczenie tapicerki meblowej Dankowice


W jednym, z intensywnych  zawodowo obowiązków dni lipca, miałyśmy do wykonania czyszczenie tapicerki meblowej w Dankowicach.

Czyszczenie tapicerki meblowej  Dankowice W TRAKCIE

Klienci zadzwonili do naszej firmy z prośbą o wyczyszczenie narożnika czteroosobowego. Rozważali już kupno nowego, jednak dali mu jeszcze jedną szansę i zdecydowali się na profesjonalne czyszczenie. Narożnik był mocno zabrudzony, na pierwszy rzut oka widoczne wyraźne zabrudzenie. Nie dając się jednak zniechęcić, zabrałyśmy się za pracę, która nie mogła przynieść innego efektu, jak zwycięstwo naszej kobiecej ekipy nad ciężkim brudem.

Po raz kolejny dowiodłyśmy, że jesteśmy bezkonkurencyjne! Wykonałyśmy w pełni skutecznie  czyszczenie narożnika.

Na wykonanie całego zlecenia poświęciłyśmy 1,5 godziny. Zespół nasz korzystając z dwóch specjalistycznych maszyn ekstrakcyjnych, po raz kolejny dowiódł swojego profesjonalizmu.

Iwona
O Iwona
Specjalista w czyszczeniu mebli tapicerowanych, tapicerki samochodowej oraz dywanów, wykładzin i chodników. Króciutko o sobie: nie jestem nieomylna, nie jestem czarodziejem, ale na każdym kroku staram się być profesjonalistką!
 

Umów wizytę

Uzupełnij formularz i umów się na dogodny dla Ciebie termin

Obszar działania

Alwernia, Andrychów, Bielsko-Biała, Bieruń, Brzeszcze, Chełmek, Chrzanów, Czechowice-Dziedzice, Jaworzno, Katowice, Kęty, Lędziny, Mysłowice, Libiąż, Oświęcim, Pszczyna, Sosnowiec, Spytkowice, Trzebinia, Tychy, Wadowice, Wilamowice, Zator.

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji!