fbpx
KanapisKanapis

Czyszczenie tapicerki meblowej Bieruń


Czyszczenie tapicerki meblowej Bieruń W TRAKCIE

Kilka dni temu pojechałyśmy do miejscowości Bieruń, gdzie przyszło nam zmierzyć się z średnio zabrudzoną kanapą oraz z 4 poduchami. Tapicerka była rzadko używana, jednak kilkuletni opadający kurz sprawił, że kanapa zaczęła nie miło pachnięć. Klientka wspomniała również, że kilka lat temu kanapa była czyszczona przez pewna firmę XXX (ów firma pracowała prawdopodobnie na urządzeniach firmy Karcher) i pozostawiona po czyszczeniu kanapa była bardzo mokra i musiała długo schnąć. Być może i to przyczyniło się do niemiłego zapachu?

Nie czekając ani chwili, specjalista naszej firmy podjął wyzwanie prania tapicerki oraz próbę usunięcia zapachu. Najpierw spryskał całą kanapę preparatem na rozpuszczenie brudu, po odczekaniu zalecanego czasu wtarł precyzyjnie preparat odpowiednią szczotką we włókna tapicerki a po pierwszych ruchach maszyną ekstrakcyjną widać było jak czyszczenie tapicerki rozjaśniło kolorystykę i to o parę tonacji. Czyszczenie kanapy zobligowało nas do wylania dwóch wiader dość mocno zabrudzonej wody.

Czyszczenie tapicerki meblowej Bieruń W TRAKCIE

Po godzinie pracy kanapa odzyskała dawny blask. Na końcu specjalista postanowił użyć na całej powierzchni bakteriobójczego preparatu do sanifikacji – czyli neutralizacji nieprzyjemnych zapachów (takich jak nikotyna, mocz, ryby, stęchlizna itp.). Sanifikator ten charakteryzuje się ostrym zapachem, który również odświeża powietrze hamując powstawanie przykrych zapachów przez dłuższy okres czasu, ale najważniejsze nie pozostawia plam po spryskaniu na tapicerkach, zatem można używać go na każdej czyszczonej powierzchni.

Ku zdziwieniu Klientka zadzwoniła do nas jeszcze w tym samym dniu informując, że po 5 godzinach od naszego czyszczenia tapicerka była już prawie sucha a był to pochmurny dzień. Zatem czyszczenie tapicerki meblowej w Bieruniu dołączamy do grona kolejnych naszych zadowolonych klientów!

Iwona
O Iwona
Specjalista w czyszczeniu mebli tapicerowanych, tapicerki samochodowej oraz dywanów, wykładzin i chodników. Króciutko o sobie: nie jestem nieomylna, nie jestem czarodziejem, ale na każdym kroku staram się być profesjonalistką!
 

Umów wizytę

Uzupełnij formularz i umów się na dogodny dla Ciebie termin

Obszar działania

Alwernia, Andrychów, Bielsko-Biała, Bieruń, Brzeszcze, Chełmek, Chrzanów, Czechowice-Dziedzice, Jaworzno, Katowice, Kęty, Lędziny, Mysłowice, Libiąż, Oświęcim, Pszczyna, Sosnowiec, Spytkowice, Trzebinia, Tychy, Wadowice, Wilamowice, Zator.

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji!