fbpx
KanapisKanapis

Czyszczenie materaca Bielsko-Biała


W piękny, słoneczny dzień wyruszyłyśmy na zlecenie do Bielska-Białej. Tematem zlecenia było czyszczenie materaca Bielsko-Biała, a miejscowość ta to bardzo urokliwe miasto a czas podróży umilał nam fantastyczny krajobraz gór…

Czyszczenie materaca odbyło się z dwóch stron. Podczas czyszczenia na materacu zauważyłyśmy liczne plamy koloru żółto-pomarańczowe, klientka wytłumaczyła, że są to plamy po samoopalaczu płynnym. Widoczne również były lekkie zabrudzenia na obrzeżach materaca. Przy tak dużym materacu 160×200 (i czyszczeniu dwustronnym) konieczna była praca 2 specjalistów.

Najtrudniejsze do usunięcia były plamy z samoopalacza, który zafarbował materiał. Konieczne było użycie specjalistycznego preparatu dye-gone (inteligentne odplamianie).

Klientka była bardzo pogodną i sympatyczną osobą. Podczas zlecenia przygotowała dla nas przepyszną parzoną kawę! podczas, której przeprowadziłyśmy bardzo miłą pogawędkę…

A efekt naszej pracy? – najwyraźniej znakomity! Klientka była bardzo zadowolona. Umówiłyśmy się już na kolejne zlecenie tym razem na czyszczenie kanapy i foteli… Obiecała również polecać nasze usługi znajomym.

Iwona
O Iwona
Specjalista w czyszczeniu mebli tapicerowanych, tapicerki samochodowej oraz dywanów, wykładzin i chodników. Króciutko o sobie: nie jestem nieomylna, nie jestem czarodziejem, ale na każdym kroku staram się być profesjonalistką!
 

Umów wizytę

Uzupełnij formularz i umów się na dogodny dla Ciebie termin

Obszar działania

Alwernia, Andrychów, Bielsko-Biała, Bieruń, Brzeszcze, Chełmek, Chrzanów, Czechowice-Dziedzice, Jaworzno, Katowice, Kęty, Lędziny, Mysłowice, Libiąż, Oświęcim, Pszczyna, Sosnowiec, Spytkowice, Trzebinia, Tychy, Wadowice, Wilamowice, Zator.

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji!