fbpx
KanapisKanapis

Czyszczenie kanapy Sosnowiec


Czyszczenie kanapy W TRAKCIE

W pochmurny, chłodny lipcowy poranek wyruszyłyśmy na realizację zamówionego zlecenia do Sosnowca. Tematem było czyszczenie tapicerki a dokładnie czyszczenie kanapy 2 osobowej.  Drogę do klientki pokonałyśmy szybciutko i bardzo sprawnie.

Kanapa, z którą przyszło nam się zmierzyć była mocno przybrudzona, a klientka postanowiła ją wyczyścić, po pierwsze dlatego, że niedawno zakończyła remont mieszkania, po drugie, że po oddaniu do pralni pokrowca z pufy, kolor tapicerek wypoczynku znacznie się różnił… Kanapa nie posiadała możliwości ściągnięcia pokrowca, zatem klientka zadzwoniła do naszej firmy o pomoc  w jej wyczyszczeniu.

Szybko zabrałyśmy się do pracy, jeden specjalista przystąpił do spryskania kanapy preparatem na rozpuszczenie brudu a po odczekaniu zalecanego czasu zaczął wcierać go odpowiednimi szczotkami głębiej we włókna materiału. Czyszczenie utrudniała spora ilość sierści kotka klientki. Na szczęście, nasz profesjonalny odkurzacz piorący również doskonale poradzi sobie z sierścią, jak również z wypłukaniem nagromadzonego przez 5 lat brudu. Siedzenia kanapy musiałyśmy 3 krotnie czyścić, ale efekt końcowy bardzo ucieszył klientkę.

Zatem czyszczenie kanapy Sosnowiec zakończyło się sukcesem naszej kobiecej ekipy. Po raz kolejny udowodniłyśmy, że doświadczenie, profesjonalizm oraz determinacja to filar naszej firmy!

Iwona
O Iwona
Specjalista w czyszczeniu mebli tapicerowanych, tapicerki samochodowej oraz dywanów, wykładzin i chodników. Króciutko o sobie: nie jestem nieomylna, nie jestem czarodziejem, ale na każdym kroku staram się być profesjonalistką!
 

Umów wizytę

Uzupełnij formularz i umów się na dogodny dla Ciebie termin

Obszar działania

Alwernia, Andrychów, Bielsko-Biała, Bieruń, Brzeszcze, Chełmek, Chrzanów, Czechowice-Dziedzice, Jaworzno, Katowice, Kęty, Lędziny, Mysłowice, Libiąż, Oświęcim, Pszczyna, Sosnowiec, Spytkowice, Trzebinia, Tychy, Wadowice, Wilamowice, Zator.

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji!