fbpx
KanapisKanapis

Czyszczenie dywanów Tychy Osiedle A (zwane Osiedlem Anna)


Czyszczenie dywanów w Tychach W TRAKCIE

W słoneczny, ciepły poranek z pełnym optymizmem wyruszyliśmy na zlecenie, jakim było czyszczenie dywanów Tychy. Droga do domu naszego klienta okazała bardzo prosta, na miejsce przyjechaliśmy bez żadnym problemów, naszej ekipie udało się przyjechać nawet trochę przed czasem.

Na miejscu we wskazanym przez klienta pokoju czekały na nas 3 dywany do czyszczenia o dużym rozmiarze. Na pierwszy rzut oka można było na nich zauważyć plamki i wtarty stary brud.

Klient okazał się niezwykle serdeczną osobą, ugościł nas najpierw aromatyczną kawą, a następnie pysznym owocowym sokiem.

Mając świadomość tego, iż czeka na nas nie małe wyzwanie, natychmiast wzięliśmy się do pracy. Solidne i profesjonalne czyszczenie dywanów zajęło nam ponad godzinę.

Widok czystych dywanów oraz pełne podziwu pochwały klienta były dla nas najlepszą nagrodą.

Iwona
O Iwona
Specjalista w czyszczeniu mebli tapicerowanych, tapicerki samochodowej oraz dywanów, wykładzin i chodników. Króciutko o sobie: nie jestem nieomylna, nie jestem czarodziejem, ale na każdym kroku staram się być profesjonalistką!
 

Umów wizytę

Uzupełnij formularz i umów się na dogodny dla Ciebie termin

Obszar działania

Alwernia, Andrychów, Bielsko-Biała, Bieruń, Brzeszcze, Chełmek, Chrzanów, Czechowice-Dziedzice, Jaworzno, Katowice, Kęty, Lędziny, Mysłowice, Libiąż, Oświęcim, Pszczyna, Sosnowiec, Spytkowice, Trzebinia, Tychy, Wadowice, Wilamowice, Zator.

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji!