fbpx
KanapisKanapis

Czyszczenie dywanów Katowice i pyszna kawa…


W bardzo ciepły i słoneczny czerwcowy dzień wyruszyłyśmy na zlecenie do Katowic. Na miejscu przywitał i poczęstował nas pyszną kawą bardzo miły Pan. Tematem naszego zlecenia było czyszczenie dywanów mocno zabrudzonych…

Jeden z dywanów, na pierwszy rzut oka beżowo-brązowy z licznymi plamkami, jak się okazało zmienił swój kolor po czyszczeniu o kilka tonacji, ponieważ był to kilkuletni wtarty brud. Konieczne zatem było intensywne pranie dywanu. Brud bardzo ładnie schodził a wyprany dywan odzyskał swój pierwotny kolor czyli jasny beż.

Z drugim dywanem również było sporo pracy. Liczne plamy i wtarty brud zmienił kolor dywanu. Jednak po specjalistycznym odkurzeniu, spryskaniu i wtarciu pre-spreyu oraz płukaniu ekstrakcyjnym – rezultat końcowy w pełni usatysfakcjonował zleceniodawcę.

Profesjonalizm, rzetelność oraz dokładność naszych działań zaowocowały rewelacyjnym efektem końcowym. Czyszczenie dywanów Katowice zakończone obustronną satysfakcją i sympatycznymi wspomnieniami.

Iwona
O Iwona
Specjalista w czyszczeniu mebli tapicerowanych, tapicerki samochodowej oraz dywanów, wykładzin i chodników. Króciutko o sobie: nie jestem nieomylna, nie jestem czarodziejem, ale na każdym kroku staram się być profesjonalistką!
 

Umów wizytę

Uzupełnij formularz i umów się na dogodny dla Ciebie termin

Obszar działania

Alwernia, Andrychów, Bielsko-Biała, Bieruń, Brzeszcze, Chełmek, Chrzanów, Czechowice-Dziedzice, Jaworzno, Katowice, Kęty, Lędziny, Mysłowice, Libiąż, Oświęcim, Pszczyna, Sosnowiec, Spytkowice, Trzebinia, Tychy, Wadowice, Wilamowice, Zator.

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji!