fbpx
KanapisKanapis

Czyszczenie dywanów i wykładzin w przedszkolu.


Przed długim weekendem majowym tj. w dniu 30.04 firma Kanapis przystąpiła do usługi czyszczenie dywanów i  wykładzin w przedszkolu w Bielsko-Białej. Zastosowanie naszych niezawodnych urządzeń pozwoliło naszej ekipie uporać się z czyszczeniem wykładzin o powierzchni łącznej ok. 120 m² w niecałe 5 godzin! Do czyszczenia użyliśmy atestowanych środków czyszczących. Tylko w kilku miejscach musieliśmy zastosować odplamiacze, które starannie i intensywnie wypłukaliśmy.

W trzech pomieszczeniach przyszło nam jeszcze pranie dywanów typu shaggy o łącznej powierzchni 12 m².

Podział obowiązków między specjalistów pozwolił zoptymalizować czas naszej pracy.

Wszystkie sale w przedszkolu na nowo tchnęły świeżością a dzieciaki cieszyły się ze świeżo wyczyszczonych dywanów i wykładzin.

Obustronne zadowolenie pozwoliło nam przeprowadzić już wstępne rozmowy z dyrekcją przedszkola na temat czyszczenia dywanów i wykładzin w sierpniu tego roku.


Przyjedziemy do Ciebie o każdej porze!

Godziny popołudniowe czy wieczorne, dni robocze lub wolne – razem zaplanujemy czas tak, by uniknąć przestoju w pracy w Twojej firmie.

Iwona
O Iwona
Specjalista w czyszczeniu mebli tapicerowanych, tapicerki samochodowej oraz dywanów, wykładzin i chodników. Króciutko o sobie: nie jestem nieomylna, nie jestem czarodziejem, ale na każdym kroku staram się być profesjonalistką!
 

Umów wizytę

Uzupełnij formularz i umów się na dogodny dla Ciebie termin

Obszar działania

Alwernia, Andrychów, Bielsko-Biała, Bieruń, Brzeszcze, Chełmek, Chrzanów, Czechowice-Dziedzice, Jaworzno, Katowice, Kęty, Lędziny, Mysłowice, Libiąż, Oświęcim, Pszczyna, Sosnowiec, Spytkowice, Trzebinia, Tychy, Wadowice, Wilamowice, Zator.

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji!