fbpx
KanapisKanapis

Czyszczenie chodnika Brzeszcze


W majowe, słoneczne i ciepłe popołudnie wyruszyłyśmy na zlecenie do Brzeszcz. Tematem było czyszczenie chodnika w przedpokoju. Jak wiadomo w przedpokoju chodniki najbardziej się brudzą.

Szybciutko zabrałyśmy się do pracy, najpierw odkurzyłyśmy chodnik, stosując odkurzacz kolumnowy z turbo-szczotką o dużej, ale odpowiedniej mocy dla włosa dywanu. Odkurzacze takie podnoszą i wyciągają z pomiędzy włókien zabrudzenia nierozpuszczalne np. piach, następnie spryskałyśmy powierzchnię specjalistycznym środkiem na rozpuszczenie brudu a po odczekaniu zalecanego czasu wtarłyśmy jeszcze go szczotkami w głąb włókien. Na końcu przystąpiłyśmy do płukania ekstrakcyjnego.

Efekt końcowy czyszczenia chodnika? Jak to Klienta radośnie podsumowała: „mam znowu nowy dywan!!!

Iwona
O Iwona
Specjalista w czyszczeniu mebli tapicerowanych, tapicerki samochodowej oraz dywanów, wykładzin i chodników. Króciutko o sobie: nie jestem nieomylna, nie jestem czarodziejem, ale na każdym kroku staram się być profesjonalistką!
 

Umów wizytę

Uzupełnij formularz i umów się na dogodny dla Ciebie termin

Obszar działania

Alwernia, Andrychów, Bielsko-Biała, Bieruń, Brzeszcze, Chełmek, Chrzanów, Czechowice-Dziedzice, Jaworzno, Katowice, Kęty, Lędziny, Mysłowice, Libiąż, Oświęcim, Pszczyna, Sosnowiec, Spytkowice, Trzebinia, Tychy, Wadowice, Wilamowice, Zator.

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji!