Pranie tapicerki Bielsko Biała - dojazd do klienta

Pranie tapicerki meblowej Bielsko Biała metodą ekstrakcyjną - z dojazdem do klienta

Wskutek codziennej eksploatacji mebli tapicerowanych narażamy je na wiele zabrudzeń. Po pewnym czasie meble tracą swój pierwotny kolor a w między czasie pojawiające się na niej dodatkowe zabrudzenia (plamy np. z jedzenia, sok, czerwonego wina czy potu) spowodują, iż trudno będzie je usunąć domowymi sposobami.

W przypadku prania tapicerki wykorzystujemy najskuteczniejszą metodę prania – pranie ekstrakcyjne z użyciem profesjonalnych środków.

Zatem ferujemy kompleksowe pranie mebli i czyszczenie tapicerki meblowej metodą ekstrakcyjną m.in.: foteli, krzeseł, puf, sofy, tapczanów, kanap, łóżek, dywanów, rogówki oraz kompletów wypoczynkowych. Pranie tapicerki meblowej pozwala na usunięcie brudu przy użyciu skutecznych środków czyszczących. Dzięki temu nasi Klienci mogą cieszyć się czystymi meblami tapicerowanymi, a my mamy satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.

Jak wygląda profesjonalne czyszczenie tapicerki meblowej przez naszego specjalistę? Tapicerka meblowa czyszczona jest etapowo: najpierw odkurzanie, następnie na powierzchnię tapicerki meblowej nanoszony jest specjalistyczny środek czyszczący a na samym końcu pozostaje tylko wypłukiwanie rozpuszczonego brudu do czystej wody (przy praniu ekstrakcyjnym pod dużym ciśnieniem odsysany jest brud, ale także i drobnoustroje). Czas schnięcia materiału narożników trwa od kilku do kilkunastu godzin. Czyste i pachnące obicie to jeden z głównych efektów profesjonalnego prania tapicerki meblowej, zaraz po usunięciu bakterii i roztoczy.

W miejscach szczególnie zabrudzonych używamy odplamiaczy, które skutecznie usuwają uciążliwe zabrudzenia. Pranie tapicerki meblowej przywróci im dawny wygląd. Posiadamy tylko i wyłącznie profesjonalne środki piorące, m.in. firmy Chemspec Polska oraz Prochem Polska

Cena za pranie mebli tapicerowanych: narożnika, kanapy czy krzesła zależy od wielu czynników, ale najważniejsze to wielkość mebla i stopień zabrudzenia. Zdecyduj się na nas, ponieważ to my mamy konkurencyjne ceny, wysoką jakość i elastyczne godziny pracy. Uwaga, brak usługi: czyszczenie tapicerki samochodowej!

Chcesz znaleźć godnego zaufania profesjonalistę z zakresu pierwszorzędnego prania tapicerki meblowej? Sprawdź naszej usługi pranie tapicerki w mieście Bielsko Biała i okolic. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji – zadzwoń do nas!

Pranie dywanów i czyszczenie wykładzin

Aby dywany i wykładziny jak najdłużej zachowały swoją urodę oraz właściwości trzeba zadbać o ich codzienną pielęgnację. Przynajmniej raz w roku dobrze byłoby skorzystać z profesjonalnej usługi prania i czyszczenia, dzięki temu pozbywamy się bakterii i roztoczy.

Oczywiście w przypadku, gdy w domu zamieszkują zwierzęta bądź często bawiące się na dywanie dzieci warto zadbać o częstsze czyszczenie dywanów.

Dla firmy pranie wykładzin zalecamy minimum 2 razy w roku.

Pranie dywanów i wykładzin realizujemy bezpiecznie dla podłóg w Twoim domu. Dywany i wykładziny przez fachowców czyszczone są etapowo: najpierw odkurzanie, następnie na powierzchnię dywanu nanoszony jest specjalistyczny środek czyszczący, na samym końcu zostaje wypłukiwanie rozpuszczonego brudu do czystej wody. Dywan zostaje lekko wilgotny.

Usługę realizujemy z dojazdem do klienta. Ustal pasujący termin już teraz! Proponujemy przystępną cenę przy zachowaniu błyskawicznej realizacji i najwyższej jakości świadczonych usług. Zapytaj o ofertę najlepsze pranie tapicerki, obszar działania to Bielsko Biała i okolice.

Czyszczenie tapicerki skórzanej meblowej oraz tapicerki samochodowej Bielsko Biała

Meble skórzane wymagają odpowiedniej pielęgnacji, aby zachować piękny wygląd przez wiele lat. Dlatego tapicerka skórzana Twoich mebli wymaga specjalnego traktowania, użycia najlepszych preparatów do czyszczenia tapicerki oraz fachowej wiedzy, a to nieodłączne elementy naszej pracy.

Na czyszczenie tapicerki w skórzanej składa się również jej konserwacja. Czyścimy różnego rodzaju materiałów tapicerki: kanap, foteli czy narożników.

Zadzwoń i zapytaj o cenę oraz termin realizacji usługi lub zamów ją przez formularz całodobowo. Zadzwoń już dziś i umów się na dogodny termin. Doprowadzimy Twoje meble do czystości, usuwając plamy i odświeżając tapicerkę meblową w mieszkaniu czy domu. Wycena prania tapicerki samochodowej skórzanej jest indywidualna, na postawie przesłanego wcześniej zdjęcia.

Zlecenia na usługi czyszczenia tapicerki w Bielsko Białej realizujemy tylko u klienta. Zapraszamy do skorzystania z usług. Sprawdź naszą ofertę.

Pranie materacy, czyszczenie Bielsko Biała

Pierzemy tapicerkę również z łóżek z funkcją spania jak i materace. Pranie materacy to czynność, którą powinniśmy ze szczególną uwagą wykonywać stosunkowo jak najczęściej. W końcu ok 25-33% naszego życia – to sen.

W zależności od stopnia zabrudzenia czas prania wynosi około 1-2h.

Usługę przeprowadzamy na miejscu u klienta. Do każdego czyszczenie tapicerki meblowej czyszczenia tapicerki łóżek podchodzimy w profesjonalny sposób. Zawsze zależy nam na zadowoleniu klienta.

Nasz arsenał uzupełniony jest o pełną gamę odplamiaczy. Wieloletnie doświadczenie, szkolenia pozwalają na odpowiednie wykonanie każdej powierzonej nam usługi. Pracujemy tylko i wyłącznie profesjonalnym sprzętem.

Zapytaj o ofertę i dodatkowe informacje na najlepsze pranie tapicerki Bielsko Biała już dziś!

Ozonowanie pomieszczeń i tapicerki samochodowej

Ozonowanie pozwoli Ci pozbyć się wszelkich nieprzyjemnych zapachów z Twojego otoczenia. W 100% zabija wirusy, bakterie i roztocza. Pozostaje tylko czyste powietrze.

Zlecenie realizujemy w dogodnym terminie. Działamy na terenie Bielska-Białej i okolic.
Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze. Posiadamy odpowiedni sprzęt, umiejętności i doświadczenie do realizacji tego typu usług. Zobacz nasze pozostałe usługi.
Skontaktuj się już dziś i zapytaj o ofertę najlepsze pranie tapicerki Bielsko Biała!

Używamy bezpiecznych środków czyszczących

Środki czyszczące są bezpieczne, spełniają najwyższe standardy oceny bezpieczeństwa i wpływu na środowisko.

Są zgodne z regulacją (REACH Chemical Regulations) oraz spełniają wymagania biodegradowalności.

Nasze usługi pozwalają spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Naszą pracę wykonujemy z pasją oraz wkładamy pełne zaangażowanie – zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem.

Nasze usługi pozwalają spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów!

Referencje

Bielska Wyższa Szkoła im. J.Tyszkiewicza, Bielsko Biała

Opinie

Grażyna W., Bielsko Biała - pranie tapicerki

„Skorzystałam z usługi czyszczenia tapicerki. Panie przyjechały do mnie z całą torbą środków i użyły profesjonalnego sprzętu. Po czyszczeniu tapicerkę meblową nie poznałam – wyglądały jak nowa! Plamy zniknęły!”

 

Aga P., Bielsko Biała - czyszczenie tapicerki meblowej

„Szukasz firmy do prania tapicerki i czyszczenia dywanów? Polecam! Efekt czyszczenia najlepszy!”

 

Kuba S., Bielsko Biała - czyszczenie dywanów i pranie kanapy

„Usługa prania tapicerki oraz czyszczenia dywanów przeprowadzona na najwyższym poziomie i profesjonalnie! Wyczyszczenie kanapy i dywanów pozwoliło na usunięcie wszystkich zabrudzeń ”

 

Realizacje

Bielsko Biała