fbpx
KanapisKanapis

Pranie tapicerki Bielsko-Biała

Twoja kanapa lub sofa ma nieprzyjemny zapach?

To efekt zanieczyszczeń i brudu, który wniknął w głąb tapicerki. Sierść zwierząt, rozlane napoje, wilgoć, kurz, dym papierosowy. Wszystko to, czego nie chcesz mieć na swoim ubraniu, najpewniej znajduje się na tapicerce Twoich mebli. Szansą na usunięcie plam i odoru jest pranie tapicerki Bielsko-Biała.

Nasza firma wykonuje tę usługę już od wielu lat. Pranie tapicerki nie tylko pozwala usunąć zabrudzenia, ale również usuwa nieprzyjemne zapachy, bakterie i roztocza. Dzięki temu tapicerowane meble ponownie są przyjazne osobom cierpiącym na alergie i astmę. Jeśli chcesz odświeżyć swoje meble wypoczynkowe, zamów pranie tapicerki Bielsko-Biała.

Usługę wykonujemy na miejscu, w określonym wcześniej terminie. Do prania nie używamy toksycznych środków, dzięki czemu po wyschnięciu meble od razu nadają się do używania, a pomieszczenia nie wymagają długotrwałego wietrzenia.

Wykonujemy również pranie tapicerki w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych, gwarantując równie wysoką jakość i skuteczność jak przy meblach tapicerowanych.

Iwona
O Iwona
Specjalista w czyszczeniu mebli tapicerowanych, tapicerki samochodowej oraz dywanów, wykładzin i chodników. Króciutko o sobie: nie jestem nieomylna, nie jestem czarodziejem, ale na każdym kroku staram się być profesjonalistką!
 

Umów wizytę

Uzupełnij formularz i umów się na dogodny dla Ciebie termin

Obszar działania

Alwernia, Andrychów, Bielsko-Biała, Bieruń, Brzeszcze, Chełmek, Chrzanów, Czechowice-Dziedzice, Jaworzno, Katowice, Kęty, Lędziny, Mysłowice, Libiąż, Oświęcim, Pszczyna, Sosnowiec, Spytkowice, Trzebinia, Tychy, Wadowice, Wilamowice, Zator.

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji!